نتایج جستجو برای عبارت :

یادواره شهدا لاله های روشن

مگو که شعله در این سینه درنمی گیرد
دلم گرفته از این بیشتر نمی گیرد
مگو برای گرفتن بهانه دیگر نیست
دلت برای شهیدان مگر نمی گیرد
چه اتفاق خوبیه گره زدن روزهای خوب و قشنگ بهاری با شهدا
چه غم شیرینیه وقتی بین مزار شهدا قدم میزنی 
چقدر خوبه وسط تعطیلات هم یه دفعه دلت هوای مزار شهدا میکنه
و چقدر خوبتره که وقتی خودتو بهشون میرسونی میبینی تنها نیستی
میبینی مثل همیشه شلوغه
همه جور سلیقه ای و همه جور تیپی خودشونو به مزار شهدا رسوندن
برات جالبه که با چ

داره میرقصه و قر میدهچشاش دل ما رو دریدهچیه اسمت ور پریدهبه تو چه دختر ندیده
شما چقدر دلبریبگو هات داره خاله بندریبذار فدار بشم اگه زن ذلیلیبده دستتو نکن تنبلی
لاله همه دارن میگن بابایه شما پولدارهیه دوماد خوشگل و خوش جیب مثل من دوست دارهلاله مال منی تو بیا
هوادار داری تو زیادهمشون خوب میدونن مال منی پس جایی نریا
میدونی دل بیقراره لاله لاله لاله لاله زندگیم با تو بهارهلاله لاله لاله لاله
همیشه در حال فرارهدل و کرده پاره پارهزندگیم بی
طرح استعدادیابی از بین خادمین شهدا در سطح استان فارس به منظور سازماندهی خادمین شهدا در دسته های مدیران فرهنگی، خادمین یادمان شهدا و یادواره های شهدا در سطح استان فارس توسط کمیته های خادمین شهدا شهرستان های استان از بین خادمین شهدا مورد عرض یابی و استعدادیابی قرار گرفتند.

دانلود اهنگ لاله TMBAX
داره میرقصه و قر میدهچشاش دل ما رو دریدهچیه اسمت ور پریدهبه تو چه دختر ندیده
شما چقدر دلبریبگو هات داره خاله بندریبذار فدار بشم اگه زن ذلیلیبده دستتو نکن تنبلی
لاله همه دارن میگن بابایه شما پولدارهیه دوماد خوشگل و خوش جیب مثل من دوست دارهلاله مال منی تو بیا
هوادار داری تو زیادهمشون خوب میدونن مال منی پس جایی نریا
میدونی دل بیقراره لاله لاله لاله لاله زندگیم با تو بهارهلاله لاله لاله لاله
همیشه در حال فرارهدل و کرد
لاله روشن مدرسه ما معلم شهید احمد نوری پدربزرگوار سرکار خانم نوری معاون آموزشی آموزشگاه می باشد این برنامه  روز سه شنبه 98/11/15 با سرود ملی و قرآن آغاز و در ادامه به روایت داستان زیبای زندگی شهید بزرگوار به زبان لری و سپس تقدیم سرود شهید میهنم به صورت همگانی به شهید مجلس و در پایان ختم کامل قرآن و غافلگیری زیبا برای سرکار خانم نوری و گرفتن تولد ایشون و همسر گرامیشان در محفل دانش آموزان و اهدا هدیه توسط مدیر محترم آموزشگاه
طرز تهیه ژله قالبی گل لاله شیک مجلسی
ژله قالبی گل لاله دسری بسیار شیک و مجلسی هست و مناسب مهمانی ها و مجالس است .این ژله علاوه بر خوشمزه بودن طرز تهیه آسانی نیز دارد.برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته انواع ژله ، از سایت مجله آشپزی کوک مستر مقالات بیشتری را مشاهده نمایید.امروز به آموزش این ژله می پردازیم .با ما همراه باشید.
مواد لازم:ژله آناناس نصف بسته
ژله (قرمز یا صورتی) نصف بسته
ژله کولا 1بسته
ژله سبز نصف بسته
یک و نیم لیوان شیر
یک و نیم لی
دانلود فیلم لاله بهترین کیفیت محصول 1399 اثری از اسدالله نیک نژاد, دانلود فیلم لاله بهترین کیفیت با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم بلوری 4k, دانلود فیلم سینمایی ایرانی لاله بهترین کیفیت جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه بهترین کیفیت

ادامه مطلب
در ترنم باران یادلاله ها خوش باد 
در طلوع بی پایان یاد لاله ها خوش باد 
 مهر می رسد از راه مهرعشقشان بر دل 
در طلیعۀ ایمان یاد لاله ها خوش باد 
 تا همیشه می مانند این جوان دلان عشق 
سرفرازی ایران یاد لاله ها خوش باد  
هرچه آمده در دست امنیت، امید ،ایمان
در تلاطم دوران یاد لاله ها خوش باد 
نقشبند تاریخ است یاد آن حماسی مرد 
از تبرک ایشان یاد لاله ها خوش باد 
آسمان چشمانم ابری است وبارانی 
 در ترنم باران یاد لاله ها خوش باد 
دانلود آهنگ لری ملک محمد مسعودی لاله سر
Download Music Lori Malek Mohammad Masoudi Laleh Sar
دانلود اهنگ لاله سر از ملک محمد مسعودی با متن شعر و ترانه از سایت پلی نیو موزیک
دانلود آهنگ محلی لرستانی ملک محمد مسعودی بنام لاله سر با بالاترین کیفیت
دانلود موزیک لاله سر ملک محمدمسعودی
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
تکست و متن آهنگ ملک محمد مسعودی لاله سر
اور بهارن او تیه لت او تیلت
سیچه وا دشت جونم هر شو نیبارن
با گل سر بهارم بی خزونه
بی تو سیم هر گلی ابو خ
 صادق کلاً عاشق شهدا بود با اینکه آنها را ندیده بود و ارتباطی نداشت، اما توفیق این را داشت که بعد از آمدن پیکرهای تفحص‌شده شهدا به شهرمان در قسمت ایثارگران سپاه فعالیت کند و استخوان‌های پاک و مطهر این شهدا را با همکاری دوستانش در پارچه‌ها بپیچند و به خانواده‌ها تحویل دهند؛ تا اینکه به زمانی رسیدیم
ادامه مطلب
سلول‌های گلبرگ گل لالهبرای دیدن ادامه‌ی عکس‌ها اینجا کلیک کنید.
سطح پرچم و دانه‌های گردهتصویر درشت‌تر از دانه‌های گرده موجود بر روی پرچم
یک دانه‌ی گرده بر روی انگشت دست
اندازه‌ی هر دانه‌ی گرده تقریبا برابر با فاصله‌ی شیارهای انگشت سبابه هست.برای دیدن تصویر بزرگتر هرعکس، روی آنها کلیک کنید.
دانلود آهنگ مجتبی ترکاشوند به نام لاله (♛)
Download Music Mojtaba Torkashvand – Laleh (♛) With Text And Direct Links In kordseda
دانلود آهنگ جدید لاله (♛) با صدای مجتبی ترکاشوند با لینک مستقیم و رایگان از سایت کرد صدا
دانلود آهنگ کردی جدید با قشنگترین صدای جهان مجتبی ترکاشوند لاله همراه متن برای شما دوستاران آهنگ کردی آماده دانلود می باشد که با کلیک بر روی ادامه مطلب آهنگ کردی لاله از مجتبی ترکاشوند را دانلود و گوش کنید و نظرتونو بگین لطفا .!♛ هم چنین متن آهنگ کردی لاله برای ش
در دیدار دست اندرکاران کنگره ملی ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی صبح امروز در محل برگزاری این همایش منتشر شد: خاطرات پدران و مادران شهدا و همسران شهدا، چیزهایی است که مثل جواهر قیمتی در دسترس ماست که اگر غفلت کنیم، از دست ما خواهد رفت، کما اینکه خیلی از آنها از دسترس ما رفته؛ بسیاری از پدران شهدا، مادران شهدا از دنیا رفته اند؛ بسیاری از آنها دچار فراموشی شده اند، در حالی که هر شهیدی، یک مجموعه درس است برای هر کسی که در حال آن شهید تدبّر کند.
بار دیگر خادمین شهدا گرد هم آمده اند...
تا مرهمی باشند بر دل های خانواده های معظم شهدا،و نگذارند غبار فراموشی بر یاد شهدا بنشیند.
برنامه این هفته قرارعاشقی همراه با روایتگری و برپایی ایستگاه صلواتی درعصر پنشنبه 18 مهر ساعت 16 در مکان گلزار شهدا برگرار می گردد.
رابطه شهدا و امام زمان عجل الله فرجه الشریف این جمعه هم گذشت … مثل شهدا رفتن پاداش … مثل شهدا زندگی کردنه … ?⚊⚊⚊⚊⚊⚊⚊?️ ? شهید راه نابودی اسرائیل ? ?⚊⚊⚊⚊⚊⚊⚊?️
نوشته رابطه شهدا و امام زمان عجل الله فرجه الشریف اولین بار در شهید محمد مهدی لطفی نیاسر. پدیدار شد.
امام رضا (ع) در وصیت‌نامه شهداعاشقانه های شهدا برای امام رئوفگزیده‌ای از کلام شهدا درباره امام رضا (ع) 
؛ همه شیعیان به اهل بیت (ع) عشق و ارادت وافری دارند اما این عشق در نظر شهدا، موج متفاوت‌تری داشت که آنها را همچون خاندان محمد و آل محمد (ص) به سوی جبهه‌های جنگ کشاند تا خونشان، پاسدار دین و عشق به اهل بیت (ع) باشد.
ادامه مطلب
شهدا بیش از هر سال با دستی پر آمده‌اند! دستی پر از نعمت‌ها و فضیلت‌ها! پر از باران و شکوفایی! دست شهدا پر است از حکمت و برکت! شهدا کارشان را خوب بلدند!قول و قرار زیارت عاشوراهای شبانه برای فراهم شدن مقدمات سفر به مقتل شهدا کاری کرد کارستان!از همان شروع اولیه سفر انگار شهدا خودشان هماهنگی‌های سفر را انجام می‌دادند! از ثبت‌نام کرده‌ها (بخوانید دعوت‌شدگان) بگیر تا برنامه‌ریزی برای زیارت یادمان ها! شهدا کارشان را خوب بلدند!ناخواسته یک روز زو
من همون اول که با شهدا دوست شدم تصمیم گرفتم که شهدا رو به بچه های مدرسه معرفی کنم . خب مدرسه مون انجمنیه از این رو خواستم شهدا را به بچه ها معرفی کنم البته اینم بگم مدرسه مون عالیه هم بچه ها خوبن هم معلم هاو.... تقریبا هیچ وقتم جلوی فعالیت منو نگرفتن خدا خیرشون بده. بریم سراغ ادامه ی حرفام من سعی خودم رو کردم از طرفی موفق بودم و از طرفی نه . من نتونستم تقریبا کاری کنم بچه ها معرفت پیدا کنن به شهدا ولی توانستم تعدادی شهید رو به بچه بشناسونم الان بچه
❆ حسن(ع):نام حسن پر از فیض خداستحسن در مـذهـبم آب بقاستاینکه گویم نه غلو باشد، نهدل ما در به درِ مجتبی است ❆ خون حسین(ع):«مابینِ زمین و آسمان می خواند»سجاد به تب و چشمِ گریان می خواندای خلقِ خدا خون حسین می جوشدزینب چه حزین برادر جان، می خواند. ❆ لاله ها:سلام اللهَ بر هر چشمی که تر شد! بر آن یادی که با حسین به سر شد!ز داغ لاله های طه و یاسیندلش غمگین و جانش شعله ور شد! #سعید_فلاحی (زانا کوردستانی)#دوبیتی_مذهبی
رئیس بنیاد زاوه گفت: در این ایام بزرگ ومهم برنامه های متنوع فرهنگی وورزشی از جمله برگزاری جلسه ستاد گرامیداشت شهدا وتاسیس بنیاد، اختصاص خطبه ای از نماز جمعه در خصوص 22اسفند، برپایی میز خدمت در نماز جمعه، برگزاری مراسم در حسینیه شهدا وتلاوت قرآن به یاد شهدا، هماهنگی با سازمان تبلیغات جهت ابلاغ به روحانیون سطح شهرستان
ادامه مطلب
سر تیره شناسی باخودم میگم منکه ارزو داشتم مثل اینیشتین مجبور نباشم حتی سرعت نور رو حفظ کنم چون تو یکی از مصاحبه هاش ازش میپرسن و میگه حفظ نیستم حالا مجبور هی باخودم تکرار کنم fritillariasp لاله واژگون میشه و جز تیرهliliaceae ست که 6تا گلپوش و پرچم داره ومادگی اش فوقانی. Tulipa لاله خودرو وبرگش نواری موج دار.  حیف نیست که ذهنم با این مسایل اشغال شه اخه؟؟؟
به پاسداری از ثمره خون شهدا اعتقاد راسخ داشت. یک روز در جلسه ای از او دعوت کرده بودیم تا رهنمود بگیریم. گفت: «‌کاری کنید که عکس شهدا در همه خیابانها نصب باشد تا از یاد آنها غافل نشویم و راهشان را الگوی خود قرار دهیم. »
حتی تابلوهای بزرگی از شهدا که در مسیر اتوبان تهران ـ قم نصب شده بود، به پیروی از نظرات آن شهید بزرگوار بود .
می گفت: «‌به هر وسیله ای شده، باید یاد و خاطره شهدا زنده بماند. »
شهید یوسف کلاهدوز
کتاب هاله‌ای از نور، ص36
دانلود آلبوم جدید ابی به نام لاله زار
آهنگ های آلبوم لاله زار ابی شامل آهنگ جهان بدون تو، آهنگ قلب قاپ، آهنگ لاله زار ، آهنگ جاده های نرفته ، آهنگ کوچه نسترن ، آهنگ دلم میخواد ، آهنگ شب یلدا ، آهنگ شاهنومه، آهنگ چشمم به اون خونست، آهنگ آخرین آهنگ در یک فایل زیپ با لینک مستقیم در ادامه مطلب قابل دانلود است.
ادامه مطلب
دانلود آهنگ تمام من بیا ولی تو به مزار من یه لاله جا بزار شروین حاجی آقاپور در عصر جدید
ahang tamam man biya vali to be mazare man ye lale ja bezar az Shervin Hajipour
دانلود آهنگ تمام من بیا ولی تو به مزار من یه لاله جا بزار شروین حاجی آقاپور در عصر جدید
به جای من یه قاصدک یه روز میاد تو خواب تو
تو قدرشو بدون بعد من اگه نبود کسی به یاد من
تو شعرمو بخون به جای من شاید یکی بیاد جایی بفهمتت
که بیشتر از من میخوادتت
تمام من بیا ولی تو به مزار من یه لاله جا بزار
تمام من بیا ولی تو به مزار
شهید عبدالحسین یوسفیان
ولادت:۱۵تیر۱۳۶۵
شهادت:۱۷آبان۱۳۹۴
خاطرات شهید
همسرم علاقه‌ای خاص به شهدا داشت و همواره زمزمه می‌کرد که «شهدا شرمنده‌ایم.» هرزمانی هم که به زیارت شهدا می‌رفتیم از آنها طلب شهادت می‌کرد. آنقدر پاک و معصوم بود که به نظرم لباس شهادت سایز او و برازنده‌اش بود. خوب به یاد دارم مرداد ماه ۱۳۹۴ که دو غواص شهید را به شهرمان آوردند همسرم از هیچ خدمتی در مراسم این شهدا دریغ نکرد. تمام لحظات از زمان ورود این شهدا به شهر تا روز چه
آی شهدا...
فکرنکنید حواسم نیست
سرم گرمِ روزگار است
ولی هنوز هم 
بی محلی های گاه و بی گاهتان را درک می کنم...
قرارمان چه بود؟!
من فراموشکارم یا شما؟!
من هنوزهم همان نازک نارنجیِ اشک دمِ مشکم!
غمگینم از دوریِ تان...
پژمرده م از هوای بی عطرتان...
امانم دهید به نگاهی و سراغی!...
#زندگی_به_سبک_مهدی (۴۴)
بهترین و موثرترین روش تربیتی اینه که آدم در درون خودش واعظی داشته باشه و به وسیله‌ی اون هدایت بشه و البته یکی از بهترین روشهای اینگونه تربیت نفس اینه که آدم خودشو بین خوبان و صدیقین و شهدا تصور کنه، نتیجه‌ی این کار این است که انسان سعی میکنه هر روز بیشتر شبیه اونها بشه و این مسیر، مسیرِ رشدِ بی انتهاست که نتیجه اش رسیدن به آن مقام است.
شهید محمد مهدی لطفی نیاسر توی ورودی محل کارش حجله ای با عکس شهدا درست کرده بود و بین ا
بخش‌های لالهٔ گوش انسان
1 صدفک
2 پیچه
3 درون‌پیچه
4 زبانهٔ کوچک
5 زبانهٔ بزرگ
6 نرمهٔ گوش
7 گودی سه‌گوش
8 ناو گوش
بخش بیرونی و قابل رویت گوش یا دستگاه شنوایی در بسیاری از حیوانات یک ضمیمه طاق‌مانند به نام لاله گوش است. لاله گوش پرده‌ای از پوست و غضروف در آستانهٔ سوراخ بیرونی مجرای گوش خارجی است. لاله گوش به وسیله عضلات و رباط‌هایی به استخوان گیجگاهی چسبیده‌است لاله گوش توسط پوست پوشیده شده‌است. دنباله این پوست مجرا و سطح خارجی پرده گوش را می
فونت لاله با فرمی پیچیده و مجعد زیبایی خاصی را در قالب حروف به واژه های دلخواه شما خواهد بخشید ...با ترکیب زیبایی این قلم و  دانش خود در زمینه ی گرافیک و اجرای کامپیوتری ، می توانید در زمینه های مختلف تبلیغاتی ، تجاری ، مذهبی و ... آثار زیبایی خلق کنیدمتن دلخواه خود را در سایت tarh.inو صفحه ی اختصاصی فونت لاله تایپ و امتحان کنید!این فونت زیبا را فقط با قیمت 30 هزار تومان خریداری فرمایید .
باربری تهرانباربری سراسری تهران با نام تجاری نتسان حمل بار و خرده بار و اثاثیه را با تخفیف فوق العاده از بازار لاله زار تهران به سراسر نقاط کشور انجام می دهد. حمل بار از شهرک صنعتی شکوهیه به شهرهای مشهد شیراز تبریز اهواز اصفهان کرج قم کرمانشاه ارومیه رشت زاهدان کرمان اراک همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهرکرد سمنان یاسوج و...تخفیف فوق العاده حمل بار بازار لاله زار 
وطن عشق تو افتخارم 
وطن در رهت جان نثارم 
وطن عشق من هم وطن جان من 
وطن روح من عز و ایمان من 
وطن در رهت جان نثاری کنم 
به خاکت ز خون لاله کاری کنم 
چه ارزش بوَد در رهت جان دهم 
به خاکت ز خون لاله کاری کنم 
زنم بوسه بر بیرق و خاک تو 
بنازم به شیران بی باک تو 
وطن عشق من ...
مفهوم حباب از اوایل قرن هفدهم وارد ادبیات اقتصاد شده است. به طوری که واژه جنون لاله ای بر اشاره غیر مستقیم به وجود حباب در یک اقتصاد به کار می‌رود. این واژه از سال ۱۶۳۶ زمانی که تقاضا برای گل‌های لاله در هلند به حد بسیار بالایی افزایش یافت، به طوری که قیمت یک شاخه گل لاله به ۱۰۰۰ فلورینس (واحد پول وقت هلند) رسید در حالی که درآمد سرانه ۱۵۰ فلورینس بود. از آن زمان تا‌کنون نمونه‌های متعددی به عنوان دوران حباب قیمتی یاد شده است.
ادامه مطلب
یکی از تأکیدات شهدا که با گذشتن از جانشان، امنیت، استقلال، عزت و آسایش را برای ملت ایران به ارمغان آوردند و باغیرت اجازه ندادند که حتی یک وجب از خاک میهن به دست بیگانگان بیفتد، حفظ حجاب بوده است. کسانی که بر زمین افتادند تا دختران و زنان ایران‌زمین باوقار بایستند و با حجاب […]
نوشته تأکید شهدا بر حفظ حجاب اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
پیگیری پرداخت کمک معیشت خواهران شهدامعاون توسعه و تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: قانون کمک معیشت به خواهران شهدا اجرا شده و تا کنون حدود ۴۲۲۴ نفر از خواهران مجرد شهدا و برادران مهجور و معلول شهدا که تحت پوشش والدین بودند، کمک معیشت‌شان تا پایان ۹۷ پرداخت شده است.خبرگزاری راست قامتان:در قانون ششم توسعه بند ۸۸ ماده ب  آمده است: «دولت موظف است اعتبار لازم را به منظور تأمین حداقل معیشت گروههای عنوان شده ذیل که فاقد شغل یا درآمد باشند ر
هتل آپارتمان شهدا مشهد

یکی از هتل آپارتمان کیفیت خوب مشهد می باشد که در نزدیکی و جوار حرم
مطهر حضرت امام رضا (ع) واقع شده است و با توجه به فاصله بسیار کمی که تا
حرم مطهر دارد , از این رو هتل آپارتمان شهدا مشهد را می توان از جمله هتل آپارتمان مشهد
نزدیک به حرم به شمار آورد.
این هتل آپارتمان دارای واحد های دو تخته , سه تخته , چهار تخته و پنج
تخته می باشد
و
با امکاناتی نظیر رستوران و کافی شاپ مجهز با غذاهای متنوع و خوش طعم ,
واحد گردشگری ,
سلام طاعات و عبادات همه شما همشهریهای کلاته خیجی قبول باشه در جهت حفظ خاطرات شهدا این آثار جمع آوری میشود لذا تمام دوستداران شهدا میتوانند عکس ها یا خاطرات خود را به بخش نظرات این وبلاگ با نام خودشان بفرستند تا هم از پاداش معنوی آن بهره مند شوند و اینکه تا جوانان ما به جای الگو قرار دادن هنرپیشه های هالیوودی و بالیوودی کاملا غیر واقعی . در کلاس درس شهدا حاضر شوند و درس جوانمردی و اخلاق را بیاموزند 
با تشکر عرب نجفی
کل مجموعه رو بسیج کنی و بودجه جمع کنی و برنامه دوساعته رو بکنی چهارساعت، من هربار که یاد بی بی بیفتم، بیشتر مخالف میشم بااین برنامه روتین سالیانه!چقدر از خانواده های شهدا و ایثارگران خبر داریم؟
به سخنرانی و هدیه سالانه احتیاج دارند یا ...؟
دایی گرامی برادرزاده م( به عبارتی برادر همسر برادرم) فکر کن یه آقاپسری هم سن و سال حالای من؛ تصمیم گرفته با خانومی ازدواج کنه که 2 فرزند داره و هم سن خودش هست. بخش زیبای این ازدواج برای من دو تا دلیل آقا ساسان برای ازدواج با لاله خانوم هست؛ اول اینکه گفته چهارسال وقت گذاشتم شناختمش. حالا که خوب و بدش رو میدونم بذارم کجا برم یه آدمی رو از صفر شروع کنم به شناختن؟ 
و در جواب مخالفت دیگران برای ازدواج یک پسر با خانومی با شرایطی که ذکر شد میفرمایند ب
پیکر «فرمانده حیدر» وارد معراج شهدا شد.
پیکر مطهر شهید مدافع حرم، محمد جنتی، معروف به حاج حیدر که فرمانده لشکر زینبیون بود، پس از دو سال وارد معراج شهدا شد
#دعوتید
مراسم وداع با شهید فردا(چهارشنبه) ساعت ۱۶ در حسینیه معراج شهدا
«فرمانده حیدر» در تاریخ ۱۶ فروردین ۹۶ در حماه سوریه منطقه تل ترابی به شهادت رسید و همچون حضرت عباس (ع) سر و دستش را فدا کرد.
سردار سلیمانی درباره این فرمانده شهید گفته بود: حیدر یکی از بهترین‌هایم بود##.شهید مدافع حرم از
هتل کایا لاله بوستان تبریز

مجموعه لاله بوستان از دو بخش تجاری و هتل پنج ستاره ساخته شده شده‌است که از جمله طرح‌های بزرگ و ممتاز تجاری , تفریحی شهر تبریز به حساب می‌آید . این پروژه در زمینی به مساحت ۲۶٬۵۰۰ متر مربع و زیربنای ۹۱٬۵۵۰ متر مربع سازه شوید . از کل مساحت تیم , ۲۱ هزار متر مربع فضای تجاری , ۲۵ هزار متر مربع هتل و مابقی هم پارکینگ و دیگر فضاهای همگانی را مشتمل بر میگردد .تیم لاله بوستان با سرمایه‌گذاری «علی پولاد»
#آنی
مرگِ دل باور شد آنگاه که دید پایت را جدادید دستت را جدابا نگینی که عقیقعاشقی میکرد در آنمرگِ دل باور شد آنگاه کهقلب تو سوخت در آن آتشِ عشقبازیِ توکه سفید پوشیدند جان به کَفانِ  رَهِ عشقکه تو اما کردی دوده به تنمرگِ دل باور شد آنگاه کهتو سیه پوش شدی ما سیه پوش شدیماما لاله ای می‌زند جوانه ،از میان خاکستر قلب توکه بیان میدارد؛ انتقامت را خواهیم گرفت...#دلساخته_های_آنی
برای دانلود آهنگ اینجا کلیک کنید
لاله علیزاده بیتمز

دانلود آهنگ ترکی لاله علیزاده به نام بیتمز
Lale Elizade – Bitmez

دانلود آهنگ ترکی لاله علیزاده به نام بیتمز
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸و۳۲۰
متن آهنگ لاله علیزاده به نام بیتمز

.:( دانلود تمامی آهنگ لاله علیزاده ):.

کانال تلگرامی صدف موزیک
https://t.me/sadafmusic_ir
دانلود آهنگ جدید فارسی از سایت صدف موزیک

.:( صفحه اصلی سایت ):.
ارواح طیبه شهدا لاله های گلگون ایران اسلامی دیگربار روح سردار دلاوری را درآغوش گرفتند .
سردارسپهبدشهیدحاج قاسم سلیمانی چشم امید امت اسلام و خار چشم ظالمان جهان ،
سردار پرافتخار ایران زمین که بزرگی و عظمت اراده و ایمان او سایه امنیت و آرامش را به وسعت جهان اسلام گسترانید و نام و یاد ایشان و طنین گامهای مستحکم او آرام دل مظلومان و ستم دیده گان جهان شده بود.
خون پاک صدها هزار شهید ایران اسلامی در اقصی نقاط جهان که در طول سالها مظلومانه در راه
کتاب از لاله زار تا جمهوریسید مهدی موسوی

من واسه کشتن سایه هانه یه دشنه، یه فندک می خوامخنجر و دشنه مال خودتمن با قلبم به جنگت میام
خودنویسم که جوهر ندهتو از اینم بزرگ تر میشیمن اگه حرفِ تو قلبموتوی گوشت بگم کر میشی
برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج اینستگرام نشر شانی مراجعه کنید:@nashreshani1
همچنین می توانید از سایت نشر شانی تهیه کنید: 
http://www.nashreshani.com
در بخش جدیدی که به وبسایت اضافه کرده ایم مداحی و نوحه های جدید و قدیمی را به صورت کامل در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.
همچنین در بخش وصیت نامه شهدا میتوانید به صورت متنی وصیت شهدا را تماشا کنید.
شما میتوانید با کلیک بر روی اینجا و یا در صحفه اصلی بخش مداحی را انتخاب کنید.
شما میتوانید با کلیک بر روی اینجا و یا در صحفه اصلی بخش وصیت نامه شهدا را انتخاب کنید.
بهار همیشه بهترین زمان برای برگزاری جشنِ گل‎های لاله در سراسر ایران است. هر سال با آغاز این فصل، جشنواره گل‎های لاله در باغ‎های شهرهای مختلف برگزار شده و هزاران گردشگر و بازدیدکننده را به خود جذب می‎کند. باغ‎های مختلفی که ماه‎ها در انتظار شروع بهار بوده‎اند تا زیبایی‎های ذاتی گل‎های لاله را به طور خاص در ماه‎های فروردین و اردیبهشت به تصویر بکشند.
امسال نیز هم‎زمان با فرارسیدن فصل بهار، شهرداری‎ها و برخی باغ‎داران خصوصی، اقدام به ک
سلام 
در خصوص سپاس گذاری از تلاش ها و زحمات مدیر و کادر زحمت کش دبستان مهندس حسن بابایی گوشه ای از فعالیت های دبستان را ذکر می کنم. ضمنا عکس های استفاده شده در این پست از کانال مدرسه گرفته شده است.

زنگ انقلاب

حضور در گلستان شهدا اصفهان در دهه فجر
یک روز در طبیعت
یادواره لاله های روشن
میتونی تو طاقچه کتاب رسول و بخری و دانلود کنی
https://taaghche.com/book/64600/%D8%B1%D9%81%DB%8C%D9%82-%D9%85%D8%AB%D9%84-%D8%B1%D8%B3%D9%88%D9%84
توصیه میکنم بخونینبسیار زیباخنده دارخواندنیآموزش دهنده ی شوخی هایی که میتونید سر هم بیاریدآموزش دهنده رفاقت به سبک شهدا
لحظات شادی را با شهدا سپری کن
گلزار شهدای کلاته خیج را میتوان زیارتگاه شهدا دانست . همانهایی که جانهایشان را در کف دست نهادند تا نهال انقلاب جوانه بزند و به ثمر بنشیند. این گلزار 5 گل لاله را در خود دارد . که تمامی شان جوانانی بودند که در اقیانوس گناهان آخر الزمانی غرق نشدند تا راه ظهور حضرت صاحب الزمان هموار تر شود. هیچ وقت این زیارتگاه عشق و ایثار را رها نکنید. اینجا زیارتگاه عشق است . گلزار شهدای خوش نام شهر کلاته خیج
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «دشمنان میخواهند  یاد شهدا احیا نشود برای اینکه جاده شهادت کور بشود. تجربه کرده‌اند که وقتی نام شهدا با عظمت برده میشود، جوان امروز که نه دوره جنگ را دیده و نه دوره امام را وقتی میفهمد که یکجایی در آنطرف منطقه دارند با دشمنان میجنگند، پا میشود میرود حلب، بوکمال، زینبیه، بنا میکند جنگیدن و به شهادت هم میرسد.» ۱۳۹۷/۱۲/۰۶سایت نوجوان خامنه ای براساس این بخش از بیانات رهبر انقلاب، لوح «می‌خواهند یاد شهدا احیا نشود، ن
لاله ملیله کاری معمولا برای مراسم عروس و داماد یا بطور کلی برای زینت بخشیدن به دکوراسیون های منازل استفاده می شود. طبق رسم و رسوم ایرانی برای شکون بیشتر ازدواج از آینه و شمعدان بعنوان روشنایی زندگی استفاده می کنند. لاله عباسی ملیله کاری یا شمعدان و آینه مظهر روشنایی در زندگی شناخته می شود. شمعدان لاله ملیله کاری را می توانید بر اساس سلیقه خود با انواع آینه ست کنید . با بالارفتن قیمت فلزات گرانبها خرید آینه و شمعدان نقره برای همه میسر نیست ,
سوال :  تبصره ۲ ماده ۶۸ چیست✅دو فوق العاده ایثارگری در قوانین وجود دارد. ۱- فوق العاده ایثارگری ماده ۵۱ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران ۲- فوق‌العاده ایثارگری بند ۲ ماده ۶۸ قانون مدیریت خدمات کشوری افراد مشمول هر کدام به شرح زیر است: ️ماده ۵۱ به جانبازان ۲۵ % و بالاتر غیر حالت اشتغال - آزادگان - فرندان شهدا - همسران شهدا به استناد قانون اخیرالتصویب️ بند ۲ ماده ۶۸ به رزمندگان - جانبازان - آزادگان -فرزندان شهدا - همسران شهدا به استناد قانون
بغض های بی هوا
گریه های بی امان
قبضِ روح های بی دلیل
این همه را نمی فهمم...
کاش معنای تک تکِ
این گرفتگی ها را می دانستم!!!
دلم این روز و شب ها
بی هیچ بهانه ای زار می زند
و نمی فهمد چرا؟!
نفهمیدنِ حالِ دل
عینِ گم کردن چیزی درونِ آدمی ست!...
آشفته ای
بی هیچ دردی شاید!!!
دردهای خاموش ;آدم را خاموش می کند....
جایی خاموش از دلمردگی
دل را بس است شاید....
معراج می خواهد دلم
اما دلیلش را نمیدانم....
اسفند ;
یادآور روزهای خوب وشیرین 
باشهداست....
یادآور انبوهی از عهده
دریافت
اون سنگ دل هایی که میگن #مدافعان_حرم برای #پول میرن این کلیپ رو ببینن
⚠️داعشی ها جسم شهدا رو سوزوندن و #کدخداپرست ها قلب مادران شهدا رو
اینایی که این حرف ها رو میزنن هیچ فرقی با #داعشی ها ندارن قلب و مغز هر دوتاشون مثل دوتا تیکه سنگ سیاهه
صحبت های جانسوز مادر شهید مدافع حرم #مجید_قربانخانی
هتل آپارتمان شهدا مشهد یکی از هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل آپارتمان در خیابان اندرزگو 2 با فاصله حدود 5 دقیقه پیاده تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمله مهم ترین مزیت های انتخاب هتل آپارتمان شهدا برای اقامت در مشهد مقدس
بسم الله الرحمن الرحیم
شما دعوت هستید .
برا نوشتن یک مطلب چه کوتاه و چه بزرگ
مطلبی با بوی شهدا..
شما تو این نوشته شهدا های میشناسید اسم می برید
از استان ها مختلف اسم ببرید که عالی می شود.
چندتا کتاب هم در مورد شهدا اسم می برید.
چندتا کتاب دفاع مقدسی نام می برید.
مطلب هم نوشتید هدیه می کنید به رفیق شهید تون
لطفا به چند نفر دعوت نامه رو بفرستید تا اون ها دست به قلم بشوند.
بنده دعوت می کنم
از آقای سلیمانی،آقای رهام
خادم اما زمان عج
آقای مقدم
فانوس
آقا
فونت لاله با فرمی پیچیده و مجعد زیبایی خاصی را در قالب حروف به واژه های دلخواه شما خواهد بخشید ...با ترکیب زیبایی این قلم و  دانش خود در زمینه ی گرافیک و اجرای کامپیوتری ، می توانید در زمینه های مختلف تبلیغاتی ، تجاری ، مذهبی و ... آثار زیبایی خلق کنیدفروش آنلاین این مجموعه فقط در سایت tarh.inاین فونت زیبا را فقط با قیمت 30 هزار تومان خریداری فرمایید .
در یک برهه ای گرایشات روشنفکرانه ای بود که «عزاداری، گریه و ضعف است». گریه در مجالس شهیدان گریه ضعف نیست، گریه اراده و عزم است/ عزاداری شهدا امروز همین جور است؛ تشییع جنازه شهدا، مجلس عزای شهیدان، عزا است، گریه هم در آن هست، اما وسیله ای برای احساس عزت، قدرت و شجاعت است/ در تشییع شهید سلیمانی و ابومهدی مهندس و دیگران، ببینید چه اتفاقی در کشور و بیرون از کشور افتاد.
دریافت
اون سنگ دل هایی که میگن #مدافعان_حرم برای #پول میرن این کلیپ رو ببینن
⚠️داعشی ها جسم شهدا رو سوزوندن و #کدخداپرست ها قلب مادران شهدا رو
اینایی که این حرف ها رو میزنن هیچ فرقی با #داعشی ها ندارن قلب و مغز هر دوتاشون مثل دوتا تیکه سنگ سیاهه
صحبت های جانسوز مادر شهید مدافع حرم #مجید_قربانخانی
مرد میخوام این فیلم رو ببینه گریش در نیاد.
دستگاه شنوایی و ساختمان گوش مسئول حس شنیدن در انسان بشمار می آید. این دستگاه به دو بخش اصلی سیستم شنوایی محیطی و مرکزی تقسیم می شود. در ادامه دستگاه شنوایی خارجی (گوش خارجی، میانی و داخلی) و دستگاه شنوایی مرکزی (از ساقه مغز تا قشر مغز) معرفی می شود.
بخش خارجی ساختمان گوش
1- گوش خارجی
لاله‌ی گوش خارجی ترین بخش ساختمان گوش محسوب می شود که از غضروف ساخته شده است و وظیفه جمع‌آوری اصوات را بر عهده دارد. لاله گوش موجب تقویت صدا می شود و در جهت یابی صوت
زنده‌تر از تو کسی نیست، چرا گریه کنیم؟
مرگمان باد و مباد آن‌که تو را گریه کنیم..
هفت پشتِ عطش از نام زلالت لرزید،
ما که باشیم که در سوگ شما گریه کنیم؟
ما به جسم شهدا گریه نکردیم مگر؟
کِی توانیم به جان شهدا گریه کنیم؟
گوش جان باز به فتوای تو داریم بگو،
با چنین حال، بمیریم؟ و یا گریه کنیم؟
ای تو با لهجه‌ی خورشید سراینده‌ی ما،
ما تو را با چه زبانی به خدا گریه کنیم؟

+محمدعلی بهمنی.
+یکی از نعمت‌های بزرگ خدا بر من،
اینه که شما رو دوست دارم... 
الحمد
بسم الله الرحمن الرحیم
آمده ام کانون پرورش. دعوت شده ایم فینال مسابقه عصر ما!
کلیپهای بین برنامه می کشد مرا...
کلیپ اربعین... کلیپ امام رضا علیه السلام... و از همه ویران کننده تر، کلیپ شهدا....
به تصاویر شهدای مدافع حرم نگاه می کنم... با چشمهای مادریم نگاه می کنم... به صورتهای جوان و زیبایشان... به محاسن نورسته مومنانه شان.... چطور مادرهایشان دلشان آمده بفرستندشان جلوی توپ و گلوله و تانک؟.... چطور زیر خاک کرده اند این بچه های جوان را که خون دل خورده اند ت
⏪اخبار فرهنگی 
به گزارش پایگاه خبری مجمع جهانی خادمین شهدا ، شاهدخبر :
نتیجه مسابقه نویسندگان شهدایی با نام خاکریزهای کاغذی ، توسط مدیریت مجمع اعلام گردید
بر این اساس ، برادر عزیز جناب اقای امیر محمد مجاوری ، از شهرستان لاهیجان ، استان گیلان به عنوان نفر برتر این مسابقه معنویی برگزیده شدند
همدانی مدیر مجمع جهانی خادمین شهدا : از عشق و علاقه نوجوانان و جوانان این مرزم بوم به ساحت مقدس شهدا صمیمانه تشکرکرده و افزود: نوجوان و جوانانی چون امی
اتوبار لاله جنت آباد خاور کامیون های مخصوص حمل و نقل اثاثیه منزل حمل بار منازل با سالها سابقه ای طولانی در امر جابجائی اثاثیه منزل حمل بار به شهرستان باربری جنت آباد متخصص حمل اثاثیه منزل به صورت تضمین باربری جنت آباد باربری جنت آباد اتوبار جنت آباد با ماشین های مخصوص اثاثیه منزل                                            اتوبار جنت آباد با ماشین های اتوبار جنت آباد 
بسم الله الرحمن الرحیم
شما دعوت هستید .
برا نوشتن یک مطلب چه کوتاه و چه بزرگ
مطلبی با بوی شهدا..
شما تو این نوشته شهدا های میشناسید اسم می برید
از استان ها مختلف اسم ببرید که عالی می شود.
چندتا کتاب هم در مورد شهدا اسم می برید.
چندتا کتاب دفاع مقدسی نام می برید.
مطلب هم نوشتید هدیه می کنید به رفیق شهید تون
لطفا به چند نفر دعوت نامه رو بفرستید تا اون ها دست به قلم بشوند.
بنده دعوت می کنم
از آقای سلیمانی،آقای رهام
خادم اما زمان عج
آقای مقدم
فانوس
آقا
بسم رب الشهید ...
به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی خادمین شهدا ، شاهد خبر:
مراسم غبار روبی و عطر افشانی گلزار مطهر شهدا شهر اهرم از توابع تنگستان ، در تاریخ ٩٧/١١/١٦ با حضور ،کارکنان موسسه فرهنگی قرانی ابراهیم خلیل الله ع در فضایی کاملا معنویی برگزار گردید.
در این مراسم ارزشی که به همت این موسسه تدارک دیده شده بود دانش اموزان به همراه والدین با نثار شاخه گل و قرائت فاتحه ضمن تجدید میثاق با ارمان های شهدا ، به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند .
بازگشتِ تو خوب است، امّا، دیگر اسمی از آن زن نیاور!
هر زنی بود فرقی ندارد، بعد از این اسمی اصلاّ نیاور!
گرچه خورشیدِ بی‌آسمانم، می‌توانم درخشان بمانم
هی نگو اسم معشوقه‌ات را! ماه در روزِ روشن نیاور!
من فقط دوستت دارم و بس؛ خواهشی هم ندارم جز این که:
ماجراهای بی‌قیدی‌ات را، گوشه‌ی حُرمتِ من نیاور!
این‌همه گل که دیدی و چیدی، شک ندارم که حتماً شنیدی:
عطرِ مریم فقط ماندگار است؛ بی‌خودی لاله سوسن نیاور
یوسفِ بی‌ملاقاتیِ من! - گرچه با دست‌های
من داستان رسول رو خوندم خب داستان رسول خیلی به رفاقت اش پرداخته بود خب منم دلم میخواست همچین رفیقی داشته باشم به خود شهدا متوسل شدم گفتم یه رفیق شهدایی میخوام اگرهم اشتباه نکنم گفتم که منو به خدا نزدیک کنه ( حالا فکر نکنید آدم خوبیما  گندای خودم رو دارم سپردم دست امامان و شهدا هدایتم کنن) انقلابیم باشه از اون خوباشون نه... یه چند روز گذشت خب یکی از بچه  در جاهایی مثلا وسط کلاس ، حیاط و.. میزنه زیر مداحی من یه مدت بچه ها رو زیر نظر گرفتم 
ادامه مط
به نام خدا

سلام.
سلام لاله ، سلام لادن.ما این روزها را در قرنطینه‌ی خانگی به‌سر می‌بریم و حال و اوضاع عجیبی کل دنیا را فرا گرفته.حال شما چطور است؟امیدوارم حالتان خوب باشد و مثل تصویری که از روزهای آخرتان در ذهنم باقیست لبهایتان خندان باشد. لاله - لادن خواهران بیژنی ،  ۲۸ آذر ۹۸ ، عصر روز پنج شنبه تنهایی ناهار می‌خوردم ، مشکلات آن روزها بهم فشار آورده بود ، نمیدانم چه شد که یاد شما افتادم.از آخرین خبری که از شما داشتیم 16 سال می‌گذشت. سال 82 ک
امشبی که‌ خانه‌ی موسی بن جعفر روشن است
آسمان عرش هم چندین برابر روشن است
بضعه‌ی طاهاست این مولود شیرین و ملیح
که به یُمنِ مَقدمش‌ چشم پیمبر روشن است
جلوه فرموده علی دوم از آل علی
بی‌گمان امشب دل اولادِ حیدر روشن است
چشم ظاهر را ببند و چشم باطن باز کن
تا ببینی پهنه‌ی گیتی سراسر روشن است
نورباران است صحن از همت خدام او
این‌حرم‌ این‌روزها یک جور دیگر روشن است
چشم‌های زائران را خوش نوازش می‌کند 
چون‌چراغ گنبدش با نور کوثر روشن است
در قیاس
لطفا ببار
ببار بر سرمان
ببار و پاک کن چرک خاطرات این سال های سخت را از سرمان
بر کوچه ها ببار
و خلوت آلوده اش را بشوی
بر زمین ببار 
و از او خواهش کن ما را ببخشد که ندیده اش گرفتیم
میدانم تو و او با هم دوستان قدیمی هستید و فقط ما هستیم که گاهی یادمان میرود این رسوم آفرینش را
و این وسط میشویم اسباب جدایی
بر خانه ها ببار و شور و طراوت و تازگی را به آنها بازگردان
آنها ها هم قول میدهند بیشتر دنبال شور و طراوت باشند 
البته اگر بودند که آن را میافتند
و می
بدترین ، سخت ترین جمعه سال ۹۸ ... ! فکر نکنم هیچ جمعه ای اینقدر قلبمو بدرد آورده باشه ، نتونستم حتی امتحان فردارو مرور کنم ، انگار یچیزی به گلوم چنگ میزنه... ! 
سردارِ عزیزم ، محبوب ترین ، تو تنها کسی بودی که همه حرفات عملی میشد... ! 
شهادتت مبارک ، اما خیلی غم انگیزه برای ما شهادتتون ، کاش منم پسر بودم حداقل میتونستم  تو این راه یکاری کنم... !
امروز مزار شهدا خیلی شلوغ بود خیلی... ! مامانای شهدا خیلی اشک ریختن ؛ قلبم بدرد اومده....
به مناسبت روز سیزدهم آیان وروز دانش آموز اقداماتی به شرح زیر در این آموزشگاه برگزار گردید.
1-نصب پوست وپلاکارد های متناسب با این روز
2-ایراد سخنرانی در رابطه با روز دانش آموز
3-برگزاری راهپیمایی از درب مدرسه تا گلزار شهدا
4-عطر افشانی و غبار روبی از گلزار شهدا
باید به بعضی ها گفت که لطفا و خواهشا کارها و رفتارهای خودتون رو به روشن فکری نسبت ندید.باید به این بعضی ها گفت که ارزش این کلمه رو پایین نیارید لطفا.اول یاد بگیر روشن فکر یعنی چی،یاد بگیر چه طور باید روشن فکر بود بعد بگو من روشن فکرم.بعد این صفت ارزشمند رو به خودت نسبت بده.
نمایشگاه صنایع دستی تبریز 
محصولات چرمی میشو چرم

انواع کیف و کمربند مردانه و زنانه
واقع در مجتمع تجاری تفریحی لاله پارک
طبقه ۱-
از تاریخ ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ لغایت ۱۷ فروردین ۱۳۹۸
http://misholeather.ir/%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%85%d8%ad%d8%b5%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%aa-%da%86%d8%b1%d9%85%db%8c-%d9%84%d8%a7%d9%84%d9%87-%d9%be%d8%a7%d8%b1%da%a9/
http://misholeather.com
تنوع معماری به سبب سلایق مختلف ایجاد شده است.
یکی از معماری هایی که برای هر فردی می تواند جذاب باشد معماری دست کند است که در
دل کوه ها و صخره ها ایجاد می شود وهمه ما دوست داریم حداقل یک بار تجربه اقامت در
چنین معماری هیجان انگیزی را داشته باشیم. در هتل های تبریز اگر جست و جو کنید به
هتل لاله کندوان برخواهید خورد که از این معماری بهره می برد و در دل طبیعت شما را
با چنین تجربه ای به وجد می آورد.
فونت لاله زار یکی از بهترین فونت های فارسیه

طراح فونت برنا ایزد پناه
لاله زار در گوگل فونت
این سبک طراحی فونت مربوط به فیلم های سینمایی دهه ۴٠ و ۵٠ میشه و با سرمایه گذاری گوگل در سال ٩۴ به یک تایپ فیس تبدیل شده
ادامه مطلب
محمد تهرانی به رحمت خدا رفت. مردی که سراسر وجودش یادگار جبهه ها
بود. می گویم سراسر وجودش چون از عمق جان به شهدا و راه شهدا عشق می ورزید، زبانش
رسانه انقلاب بود و حنجره غرّایش، بلندگوی شعائر اسلام.

چیزی از مال دنیا نخواست و نداشت و همان قدر سهمی از دنیا هم که به او
رسید را خرج شهدا و دین و فرهنگ و ... می کرد.

می گویم یادگار جبهه ها چون دفاع مقدس را فقط یکی از عرصه های مبارزه
با ظلم می دانست. از نبرد با دستگاه ستمشاهی تا امر به معروف و نهی از منکر نسب
یک آرایش زیبا با یک کرم پودر خوب شروع می شود. بطور مثال اکثر خانمها مانند اکثر خانمهای آسیایی ها و آفریقایی ها دارای پوستی با رنگ پایه زرد هستند. دانستن این واقعیت یکی از مهمترین نکات آرایش کردن است. وقتی خانمی با این رنگ پوست از کرم پودر صورتی پررنگ یا نارنجی استفاده می کندآرایش خیلی مصنوعی به نظر می رسد و این خانم برای داشتن یک آرایش طبیعی و یکدست باید از کرم پودرهایی با پایه زرد استفاده نمایند.
۲- برای اینکه پوست شما خیلی برق نزند پس از ا
لبخند کج و کوله ای میزنم
وروبه رویت میشینم....
میگویم همه چیزو با کمک مادرت جمع کردم.
میگویی دستت طلا
لبم رو گاز میگیرم و میگم جدی 
جدی میخوای بری؟؟
چشم هایت رو به چشم هایم میدوزی...برق نگاهت خشکم میکند...
نچ خانوم شوخی شوخی دارم میرم!!
شرم زده میگم اخه تازه سه هفتس
عقد کردیم...
ادامه مطلب
یادش بخیر
خوش به سعادتت داداشم چه خوب با شهدا ارتباط برقرار کرده بودی...
شب اول بعد از شهادتت توی وسایلت سررسیدی رو پیدا کردیم که تصویر شهید آوینی روی جلدش بود و پشتش این جمله زیبا...
و زیباتر از اون اینکه شهادتت دقیقاً روز شهادت شهید آوینی بود. یعنی 20 فرودین.
دست مارو هم به دست شهدا برسون...
گونه های لاله

گونه های لاله
گونه های لاله از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. تمام گونه های لاله از زیبایی خاصی برخور دارند و در اندازه ها و رنگ های مختلف یافت می شوند. در لا به لای این نوشته چند مورد از زیباترین گل های لاله را خواهید دید.

گونه لاله نگریتا Negrita
این گونه از لاله ساقه ی مقاومی دارد که در محیط های مرطوب و بارانی گل را صاف نگه می دارد و مانع از گل آلود شدن آن می شود. ارتفاع لاله نگریتا به 16 تا 18 اینچ می رسد و رنگ های متنوعی دارد. ب
هرساله در روز‌هایی پایانی سال که بازار خرید و فروش داغ است و مردم به دنبال نوکردن وسایل منزل، لباس و... هستند، نمایشگاه‌هایی ویژه حراج آثار هنری برگزار و آثار هنرمندان تجسمی با قیمت‌های مقرون به صرفه ارائه می شود تا فرصتی برای خرید آثار اورجینال برای مردم فراهم شود.
نگارخانه لاله واقع در بوستان لاله یکی از نگارخانه‌های معروف دولتی است که بیست و پنجم بهمن ماه، نهمین نمایشگاه فروش آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران را افتتاح و ۸۶ اثر از ۲۰۰
بعضی در این ایام که همه جریان های معاند داخلی و خارجی دست در دست هم، با پروپاگاندای رسانه ای مشغول هجمه علیه انقلابند، گویی ترسیده اند! بله. بالاترین مسئولان کشور عزت و مصلحت و اقتدار کشور را به تاراج گذاشته اند. بعضی از سخنان و تصمیم های حساس و مهم کشور بوی خیانت می دهد. اما واقعا جای نگرانی نیست! نگران چه هستید؟ شهدا زنده اند و یاری رسان! سردار قاسم سلیمانی رفته است؟ بله، قاسم سلیمانی رفته و شهید قاسم سلیمانی آمده است. باور کنیم شهدا هستند و
1- مشکل روشن نشدن گوشی.

1- اگر گوشی با (نگه داشتن دکمه روشن خاموش روشن نشد).

2- باید (دکمه روشن و خاموش و دو دکمه ی کم و زیاد کردن صدا) را باید باهم نگه داشته تا گوشی روشن شود.

2- چگونه بر روی گوشی رمز بزاریم.1- اول میرویم به (تنظیمات گوشی).2- بعد به (صفحه ی قفل) گوشی میرویم.3- سپس وارد نوع (قفل صفحه گوشی) میشویم.4- (نوع رمز )خود را انتخاب میکنیم.

بعضی وقت ها براتون نامه ها و پیام هایی می فرستن که پر از عبارت های ادبی از سجع گرفته تا ایجاز و... اما تنها خود شمایی که از دل نویسنده های این نامه ها خبر دارین، اما شهدا، باور کنین این نامه ای رو که نوشتم، بازی با کلمات نیست. من این نامه رو از طرف بی سیم چی امتداد براتون می فرستم تا راه حلی برامون پیدا کنین:

شهدا! ما الان توی خط مقدمیم، نه خط مقدمی که شما بودین؛ خط مقدمی که دور تا دورش رو سنگرای دشمن محاصره کرده و مصیبت دو چندان این که بعضی از خ
برگزاری همایش بزرگ ۱۲۰۰۰ رزمنده و پیشکسوت دفاع مقدس در زرند
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران زرند از برگزاری همایش بزرگ ۱۲۰۰۰ رزمنده و پیشکسوت دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.
 حسن عرب رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران زرند با گرامیداشت هفته دفاع مقدس از برگزاری همایش بزرگ 12000 رزمنده و پیشکسوت دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.
عرب افزود: این همایش بزرگ روز یکشنبه 7 مهرماه از ساعت 15:30 با حضور پیشکسوتان، جانبازان و خانواده های محترم شهدا در
یکی از قطعات موسیقی متن فیلم «مرسدس» اثر زنده یاد «بابک بیات» که احتمالا زیاد در برنامه‌های دفاع مقدس یا روی کلیپ‌های مربوط به شهدا شنیده‌اید. ( هرچند اصل فیلم هیچ ربطی به دفاع مقدس ندارد!)
دو نسخه از این موسیقی را برای شما قرار داده‌ام. نسخه اول کوتاه تر و ساده است و نسخه دوم طولانی تر و همراه با افکت صدای تیر و رزمندگان است.
از این موسیقی می‌توانید به عنوان زیرصدای مجری در برنامه های یادواره شهدا، دفاع مقدس، روایتگری و نقل خاطره استفاده ک
و امروز منتظر ماشین بودم . تاکسی .هرچی ایستادم خبری نشد
ای بابا دیر شد دیر شد
" وقتی منتظر ماشین بودید نیامد یک فاتحه برای شهدا بفرستید " بابا  گفت . تو سه راه تاکستان منتظر ماشین بودم و دم طلوع افتاب بود و منتظر اتوبوس بودم دیدم داره نماز قضا میشه همان جا کنار جاده وایستادم . اخه یه ماشین می اید و به من می زنه . خب نمازم داشت قضا می شد  .
نمازم را خواندم . خب ماشین کو این وقت صبح . بسم الله الرحمن الرحیم . الحمد لله رب العالمین الرحمن الرحیم .... " همدا
دانلود اهنگ بچه خاله چرا نمیدی جوابم | دانلود اهنگ افغانی با نام بچه خاله همراه با متن دانلود اهنگ افغانی بچه خاله گل لاله چرا نمیدی جوابم
بچه خاله گل لاله چرا نمیدی جوابم
دل من از غم کباب است چرا نمیدی جوابم
علا باغبان به باغت کاری دارم چرا نمیدی جوابم
ادامه مطلب
هتل لاله کندوانهتل در بین المللی صخره ای لاله کندوان سومی هتل صخره ای جهان دارای 40 کرانه ( اتاق سنگی طبیعی ) میباشد . این هتل در قلب روستای تاریخی و مضاعف زیبای کندوان واقع شده‌است . این آبادی در مسافت 22 کیلومتری شهر اسکو و 62 کیلومتری شهر تبریز واقع شده‌است . آب و هوای این آبادی کوهستانی و ییلاقی بوده بطوریکه در تابستان نیازی به کولر نیست . همینطور عمر این قریه به 7000 سال پیشین برمیگردد .

این ده دارنده جاذبه‌های توریس
کسانی که حیا و حجاب را رعایت نمی کنند به خون شهدا خیانت می کنند

حجت الاسلام والمسلمین اسلامیان با انتقاد از کم توجهی به عفاف و حجاب در جامعه، تصریح کرد: کسانی که در کم رنگ کردن فرهنگ حیا و حجاب سهیم اند و این مسائل را رعایت نمی کنند، به خون پاک شهدا خیانت کرده‌اند.

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا اسلامیان، عضو خبرگان رهبری، در یادواره شهدای طلبه و روحانی شهر بسطام، در مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع)، با اشاره به آیه "وَلَاتَحسَبَنَّ الَّذینَ قُت
بسم الله الرحمن الرحیم ./
نهمین کتاب در سال ۹۸
نام کتاب : قصه ی دلبری
نویسنده : محمدعلی جعفری
موضوع : زندگی عاشقانه ی شهید مدافع حرم ، محمدحسین محمدخانی :)
امتیاز من به کتاب ۷ از۱۰ 

از نقاط مثبت کتاب میتونم به نثر روان و منسجم و حجم مناسب کتاب اشاره کنم. با خدا بودن ، و برای خدا کار کردن و توسل به ائمه و شهدا در همه ی امور زندگی :) انتقادم از همسران شهدا اینه که عاشقانه های زندگی شخصی با همسرشون رو انقدر با آب و تاب به صورت کتاب در نیارند ، اولا ، به
جملات زیبا ازمقام معظم رهبری درباره شهید و شهادت

شهادت، مرگ انسانهاى زیرک و هوشیار است.

ازماندگان و عزیزان شهدا باید همواره شکرگزار خداوند باشند. خاطره‏ى شهدا را باید در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگهداشت. رسم شهادت و سنت الهى قتل فى‏ سبیل‏اللَّه، با نظام اسلامى زنده شد. زنده نگه داشتن یاد شهداى انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است. شهادت، بالاترین پاداش و مزد جهاد فى‏سبیل‏اللَّه است. شهادت، مرگ انسانهاى زیرک و هوشیار است. شهادت،
بعضی از مسئولان شهر بابل در ابتدا خبر حذف نام شهدا از کوچه های محله مذهبی حکیم آباد را تکذیب کردند. بعد که اسناد و تصاویر رو شد، گفتند که نمی دانستیم و در جریان نبودیم و بعدش هم گفتند اسامی شهدا را سرجایش بر می گردانیم و کی بود کی بود من نبودم و ...
فارغ از همه این بازی ها، تا زمانی که این وعده های شفاهی جامه عمل نپوشیده و اسامی حذف شده شهدا به جای اصلی خود بازنگشتند، اعتراض بچه های انقلاب ادامه خواهد داشت.
امید است این آخرین باری باشد که بعضی افر
بنویس “آب”، جار بزن: “نان” تمام شد !آن واژه های تلخ دبستان تمام شد !بابا، درخت، داس، کبوتر، قفس، سکوتآقا اجازه! دیکته هامان تمام شدبنویس: گرگ آمد و خط خورد خنده هادیگر دروغگویی “چوپان” تمام شد !آقا اجازه! خون شهیدان چه می شود؟آموزگار: هیس ! پسر جان ! تمام شد !دیروزمان به دغدغه آب و …
نوشته شهدا شرمنده ایم … اولین بار در شهید محمد مهدی لطفی نیاسر. پدیدار شد.
به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، نشست کتاب خوان  دفاع مقدس، در کتابخانه عمومی شهدای سنجان با حضور نوجوانان برگزار شد.
در این نشست ،نوجوانان با مطالعه زندگینامه شهدا دفاع مقدس ،کتابهای خوانده شده را با علاقه مندان به اشتراک گذاشتند.

بیداد رفت لاله بر باد رفته رایا                    رب خزان چه بود بهار شکفته را
هر لاله ای کز دل این خاکدان دمید            نو کرد داغ ماتم یاران رفته را
جز در صفای اشک دلم وا نمی شود          باران به دامن است هوای گرفته را
وای ای مه دو هفته چه جای محاق بود      آخر محاق نیست که ماه دو هفته را
برخیز لاله بند گلوبند خود بتاب                  آورده ام به دیده گوهرهای سفته را
ای کاش ناله های چو من بلبلی حزین       بیدار کردی آن گل در خاک خفته را
گر سوزد اس
آدرس : مشهد , خیابان اندرزگو , اندرزگو 2
فاصله تا ورودی حرم مطهر : 5 دقیقه پیاده
هتل  شهدا مشهد یکی از هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل آپارتمان در خیابان اندرزگو 2 با فاصله حدود 5 دقیقه پیاده تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمل
گلبرگ سرخ لاله ها در کوچه های شهر ما
بوی شهادت می دهد
بوی شهادت می دهد

حال و هوایش حال و هوای روزهای جنگ است وقتی شهدا را در گوشه به گوشه ی این مملکت بر سر دستان تشییع می کردند ...
خواننده : حسام الدین سراج

(ترکیب بند ) 
تقدیم به همرزمان شهیدم 
روزها در پیِ آن بوده که شب را چه کنیم
خلوت و غصه و تنهائی و تب را چه کنیم 
شیشه بغض گلو گیر شکست و ماندیم 
خونِ پنهان شده ی بین دولب را چه کنیم 

حاصلِ بغضِ بجا مانده ی تقدیر شدیم 
سینه ی زخمیِ آلامِ نفس گیر شدیم 

عاشقی دام شد و دانه ی آنیم همه 
دانه ی خفته به سیلاب زمانیم همه 
طالعِ ما به بیابانِ خدا داد فلک 
اینچنین بود که بی نام و نشانیم همه 
خار روئیده به صحرایِ جنون یعنی ما 
لاله ی مانده به سودایِ نگون ی

#هر_روز_با_شهدا

❇️ شهید محمدعلی رجایی

از بهترین ها بود دلم برایش سوخت، پشت سرش خیلی حرف ها بود.

وقتی ناراحتی ام را به او منتقل کردم گفت : در این ممکلت یا باید کار کنیم یا بنشینیم و جواب ناسزاهای دشمنان را بدهیم. ما اولی را انتخاب کرده ایم چون باید جوابگوی خون شهدا باشیم.

⚪️ اهداف و رسالت های سازمان، باید سرلوحه کار مدیران بوده و با روش‌های متنوع، پیوسته به کارکنان تذکر دهند.

برگرفته از کتاب معبری به آسمان
شهید معلم کلاس درس ازادگی ، مقاومت و بصیرت است. کینه و عداوت ، برخی مدیران غرب زده از شهداء به دلیل تربیت دانش اموختگان مکتب عاشورایی است . که دنیای دنیا پرستان را تیره و تار می کنند. باور کردنی نیست دغدغه لیبرال ها اجتماعی باشد! جریان دوم خرداد حواس پرتی رانندگان را بهانه و تصاویر مناظر را جایگزین تمثال مبارک شهدا کردند! قطعا ، اختصار ، نیز ادامه همان برنامه ضد ارزشی است؟! جناب شهردار! جریان شما ، جریانی است قابل ترحم !که تمام قدرتتان در نفاق
هنگامی که علی اکبر را داخل قبر گذاشتند، او را به علی اکبر حسین (ع) قسم دادم و گفتم: «پسرم! چشمانت را باز کن تا یک بار دیگر تو را ببینم. آن گاه چشمانش را باز کرد» و این چنین شهید علی اکبر صادقی، پیک لشکر 27 محمد رسول ا... آخرین درخواست مادرش را اجابت کرد و برای ما تصاویری به یادگار گذاشت که بدانیم «شهدا زنده اند».
راوی: مادرشهید
منبع: روزنامه جمهوری اسلامی، تاریخ:23/7/1381
به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، نشست کتاب خوان  دفاع مقدس، در کتابخانه عمومی شهدای سنجان با حضور نوجوانان برگزار شد.
در این نشست ،نوجوانان با مطالعه زندگینامه شهدا دفاع مقدس ،کتابهای خوانده شده را با علاقه مندان به اشتراک گذاشتند.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها